Straipsniai

ugdymas

 • Naratyvinis žaidimas

  Naratyvinis žaidimas yra metodas, sukurtas remiantis geriausiais vaikų žaidimo specialistais. Šį metodą į pasaulį paleido dr. Milda Brėdikytė ir prof. Pentti Hakkarainen. Vilniaus savivaldybės dėka metodas plinta į Vilniaus darželius ir jo dėka vaikai vis daugiau pasineria į žaidimą. Susipažinkime?
 • Vaikų kūrybiškumas

  Vaikai gimsta kūrybiški, tačiau tikrai ne kiekvienas suaugęs gali pasigirti kūrybiškumu. Kur pradingsta ši, vis labiau vertinama, savybė? Ir kaip jos nepradanginti, kaip paskatinti vaikų kūrybiškumą, kad jis išliktų ir jiems suaugus? Bandom pasiaiškinti.
 • Vaiko kalbos raida

  Koks mūsų genų ir mūsų aplinkos indėlis į tai, kaip mes išmokstame kalbėti, kokia kalba kalbame ir koks mūsų santykis su kalba.
 • Ankstyvojo ugdymo įdomybės

  Ankstyvas vaikų ugdymas yra labai svarbu ir tai, kad šis ugdymas yra kitoks nei mes dažniausiai įsivaizduojame. Pabandykime pasiaiškinti, kad mamos suprastų, kodėl eina į užsiėmimus kūdikiams ir ko iš tiesų mūsų mažiausiems reikia.
 • Padėti susikaupti

  Jei mes norim, kad vaikai įgautų savarankiškumo savo gyvenimuose, gebėtų sėkmingiau valdyti savo elgesį, neužtenka ugdymo procese skatinti vaikų paklusnumo. Mes, suaugusieji, turim suteikti vaikams pakankamai įvairių instrumentų, skirtų savo elgesio ir emocijų valdymui, ugdymuisi, rūpinimuisi savimi ir kitais. Šį kartą apie ritualus, kurie gali padėti susikaupti.

Apie ką rašom

Tag Cloud Example