Straipsniai

Apie

Mes - tai Vaiko psichologijos centras, naujas, entuziastingas centras, kviečiantis jungtis geroms iniciatyvoms. VšĮ Vaiko psichologijos centras - ne pelno siekianti organizacija, įkurta 2015 metais.

Mūsų tikslas - prisidėti prie Lietuvos žmonių psichologinio raštingumo ir psichologinių žinių taikymo savo gyvenimuose, vardan laimingesnių žmonių, sveikesnės visuomenės.
Centro vizija - psichologijos žinių skleidimas visuomenei, mokslu paremtų priemonių integravimas į mokytojų, psichologų darbą.
Nors vis dar kuriamės, mūsų planuose - straipsniai, mokymai, konsultacijos.

Centro steigėja psichologė, socialinių mokslų daktarė Monika Skerytė-Kazlauskienė:
"Mamystė man buvo stiprus iššūkis. Teko skaityti daug knygų, panaudoti visas psichologijos studijose sukauptas žinias, daug mąstyti, tikrinti tai, ką perskaičiau, ką sužinojau realybėje ir mintyse, pasitelkiant savo prisiminimus, vaizduotę, savo tris vaikus, aplinkinius vaikus, kurių kadaise prisibijojau, teko keisti savo mintis, elgesį, jausmų valdymo būdus. O dabar galiu drąsiai pasakyti - galiu rasti ryšį su vaikais. Galiu su jais kalbėti, pokštauti, paguosti, suprasti, atjausti. Ir galiu jums padėti tai padaryti. Nes žinau, kaip tai padariau, galiu apie tai papasakoti. Nebuvo lengva, bet kas sakė, kad bus lengva? Užtat buvo verta. Ryšys su vaikais suteikia tiek džiaugsmo, vidinės laimės, kad tik tai patyręs supras. Visiems linkiu patirti tokį ryšį, nesvarbu, kokia buvo jūsų pačių vaikystė. Vaikai atneša tikrumo į pasaulį, bet svarbu tuo pasirūpinti, kad visi kiti dideli dalykai neužgožtų tų, kuriuos lengva nepastebėti. Taigi, dėl vaikų, dėl jų tikros vaikystės. Nes mes galim daugiau. Kartu mes tikrai galim daugiau."VšĮ Vaiko psichologijos centras

Įmonės kodas 303821852
Banko sąskaita LT82 7044 0600 0802 0231

Adresas: Tolimosios sodų 2-oji g. 30, LT-11313 Vilnius

Tel. +370 606 37167

El.p.: mesvaikystei@gmail.com
 www.mesvaikystei.lt
FB Vaiko psichologijos centras (čia)


Apie ką rašom

Tag Cloud Example