Straipsniai

Vasaros pasiūlymas


Kai dienos tokios neįtikėtinai ilgos, svarbu, kad jos būtų užpildytos pačiais geriausiais dalykais. Primenam būtinuosius vaikystės ritualus. Vartoti kada tik įmanoma, neribotais kiekiais. Nebūtina tartis su gydytojais, vaistininkais ar psichologais. Šalutinis poveikis - gera nuotaika.

Žiūrejimas į akis. Skirta užmegzti ar palaikyti ryšiui, taip pat suderina žiūrinčiųjų smegenų veiklą. Atsargiai - naudojant ilgiau nei 2 minutes su vienu asmeniu gali kilti krizenimo priepuoliai.  

Apkabinimas. Skirtas išreikšti palankumą, artumą. Taip pat suderina kūnų energijas, nuramina, atpalaiduoja, paguodžia, suteikia stiprybės. Naudojamas ilgiau nei minutę su tuo pačiu asmeniu gali išlydyti jausmus - taps tiesiog ramiai gera. .

Laikymas už rankos. Skirtas išreikšti pasitikėjimą, ryšį, bendrumą. Šalutinis poveikis - to norisi dar ir dar, bet mažos rankelės išauga ir kartais nebetelpa...

Glostymas. Ypatingai gerai veikia nugaros, galvos, rankų ir kojų glostymas prieš miegą - ramina,  atpalaiduoja, palaiko ryšį. Prie jo greit priprantama.

Pasitrymimas nosimis. Tik ypatingai artimais momentais. Suteikia jaukumo, žaismingumo, sukelia juoko.

Taukštelėjimas delnais (high five). Skirtas išreikšti palaikymą, padrąsinimą, pagyrimą. Gali padėti užmegzti ryšį ir su dar nepažįstamais vaikais. Poveikis stiprus ir paprastai iššaukia dar ir žiūrėjimą į akis.

Šypsena. Skirta parodyti palankumui, priemimui, dėmesiui. Šalutinis poveikis - dauginasi žaibišku greičiu.

Vaiko sėdėjimas mamai ar tėčiui ant kelių. Skirtas užsitikrinti saugumą, ramumą. Nebesinori nieko daugiau...

Kutenimas. Vaikystės eliksyras. Tik svarbu, kad būtų mokančių jį pateikti - ne per daug, įsiklausant. Skirtas atsiprašyti, susitaikyti, prajuokinti, prisiminti gyvenimo džiaugsmą. Nesinori sustoti.

Tegul vasara būna įsimintina. O juk geriausiai įsimena tos akimirkos, kurios yra iki galo išgyventos, išjaustos. Šie ritualai gali padėti pilnai išgyventi kiekvieną akimirką. Gerų įspūdžių.


Apie ką rašom

Tag Cloud Example